MP Education
cz
|
sk
Prezentace
Prezentace
Prezentace
Prezentace
Prezentace
Prezentace
Prezentace
Prezentace
Prezentace
Prezentace
Prezentace
Prezentace
Prezentace
Prezentace
Prezentace
Prezentace
Prezentace
Prezentace
Prezentace
Vyberte si prezentaci pro Vaši školu      Přednášku zdarma poskytuje společnost PG

Základní školy

  

Střední školy

  

8-letá gymnázia

  

Čas proměn / Mezi námi děvčaty

Návratka
Distribuované materiály
Více o programu

Program pro základní školy
brozura
Brožurka „Mezi námi děvčaty“ je pro dívky průvodcem přes čas proměn. Pomůže dívkám nahlédnout do zákoutí dospívání, kde zjistí, že dospívání není procházka růžovou zahradou, i když je to cesta úžasná. Dozví se, kde to vše začíná, celý příběh o menstruaci – znaku ženskosti, seznámí se se světem dámské hygieny (vložky, intimky). Poodhalí roušku podstaty jejich jedinečné krásy – jak být zdravá uvnitř i na venek (péče o vlasy, kůži, správná výživa).

Balíčky pro dívky:

Obsah:

brožurka pro dívky „Mezi námi děvčaty“ včetně menstruačního kalendáře, vzorky Always, Discreet

Distribuce: 6.ročník ZŠ a prima 8-letých gymnázií

 

brozura
Distribuce těchto materiálů byla bohužel v roce 2010 pozastavena.

Brožurka pro chlapce obsahuje pár slov o dospívání v období „Času proměn“. V této brožurce se mohou chlapci dozvědět, jaké změny je během puberty (tedy období jejich dospívání) čekají. Snažíme se odpovědět na otázky, které je zajímají a zatím nenašli odvahu je někomu položit (rostu a mohutním, co s potem, zdravé vlasy, s hormony jako na houpačce, co se děje s děvčaty…). Věříme, že srozumitelnou formou představujeme pubertu jako úplně normální a přirozenou součást života, kterou si musí projít každý z nás!
Program pro střední školy - ukončen k červnu 2013.
brozura
Brožurka programu „S tebou o tobě“ poradí dívkám, jak se Cítit fit a bez tajností odpoví na, v období dospívání, důležité otázky z oblasti: - správné životosprávy (osobní hygiena, akné, vlasy, zdravá strava, zdravé zuby a dásně, tělesný pohyb a atraktivní vzhled, návyky – dobré i špatné, technika samovyšetření prsů apod.)
brozura
Časopis „Always in action“ – neustále v pohybu…. může být příručkou pro dospívající dívky a pomoci jim najít odpovědi na možná stále nezodpovězení otázky.

indicatorindicatorindicatorindicator